🎄 Spraw sobie prezent na Święta! Do -20% na zestawy świąteczne. Kliknij TUTAj i zapoznaj się z propozycjami dla kosmetologa.

Poznajmy się – 5 faktów o mnie

kosmetologia
19
11 kwi 2018
11 kwi 2018

11 kwiecień, dzień moich urodzin. Lubię tę datę. Patrząc w kalendarz widzę jak długą drogę przebyłam przez ostatnie lata. Jak z dziewczyny o niskim poczuciu własnej wartości stałam się kobietą, która jest świadoma siebie i swoich pragnień. Przeciwności, które wydawały się nie do pokonania okazały się wydarzeniami, które doprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem. Dzisiaj kończąc 27 lat czuję wdzięczność za każde doświadczenie, które mnie spotkało, za każdy dzień, życie zgodne ze swoimi wartościami. I za pasję, bo to najlepsza rzecz, którą mogłam otrzymać. Powołanie, poczucie misji i sensu. To ogromna siła, która napędza do działania i steruje moimi myślami. 

Znacie mnie jako kosmetolożkę, ale w życiu pełnię też inne role – jestem kobietą, partnerką, przyjaciółką. I dzisiaj przychodzę do Was jako ta ostatnia – przyjaciółka, dzieląc się rzeczami, o których mogliście nie wiedzieć.

 1. Kosmetologia to moje powołanie. Kosmetologia jest obecna zarówno w moim życiu zawodowym, jak i prywatnym. Jeśli nie pracuję w gabinecie, to planuję dalszy rozwój swojej marki i siebie jako kosmetologa z kompetencjami psychologa. Zdecydowałam, że połączę obie te dziedziny tworząc Kosmetologię Interdyscyplinarną. Odległe jest mi powierzchowne traktowanie skóry i budowanie pewności siebie jedynie w oparciu o wygląd. Czy kojarzysz kobiety, które mimo, że nie posiadają idealnie gładkiej i napiętej skóry to promienieją siłą i kobiecością? Dla mnie taką ikoną jest Oprah lub Meryl Streep. I to właśnie do takiego podejścia – zdrowego patrzenia na wygląd, szacunku do swojego ciała i budowania poczucia kobiecości w oparciu o to, kim naprawdę jesteś, chcę Ciebie inspirować.
 2. Cenię szeroko pojęte piękno. Otaczanie się pięknymi rzeczami jest dla mnie ważne. Dbam o swój wygląd, aranżację domu i miejsca pracy. Świadomie wybieram miejsca odpoczynku. Lubię przebywać w przestrzeni, która jest uporządkowana, harmonijna i komponuje się z moją estetyką. W obiektach zwracam uwagę na ponadczasowość, klasykę, wolną przestrzeń. Nie lubię przepychu.
 3. Jestem minimalistką. Kilka miesięcy temu przeczytałam ważną książkę “Chcieć mniej”. I dzisiaj w pełni świadoma, mówię że ilość rzeczy nie determinuje tego, kim jesteśmy. Cenię wygodę, jakość i piękno. Ale daleko mi do kolekcjonowania. Gdy kilka dni wcześniej mój partner zapytał: Co chciałabym otrzymać na swoje urodziny? Odpowiedziałam: Kwiaty, niczego więcej nie potrzebuję. Doszłam do momentu, w którym MAM się w co ubrać, a moja kosmetyczka nie pęka w szwach. Inwestuję w rozwój, zdrowie i doświadczenia.
 4. Dążę do życiowej równowagi.  Czy istnieje idealne życie? Wierzę, że tak. Każdy z nas może mieć jego własną definicję. Ja wytyczyłam obszary, które są dla mnie ważne i w których chcę się rozwijać – życie zawodowe, zdrowie, podróże, rodzina, samorozwój. Nie podejmuję działań, które nie są zgodne z moimi wartościami. Chcę aby każdy dzień przybliżał mnie do mojego idealnego, zbalansowanego życia. Konsekwentnie realizuję swoje cele.
 5. Marzę i podróżuję. Wiem, że marzenia są po to by je spełniać – dlatego moje notesy pełne są planów! Lubię doświadczać nowych rzeczy. Uwielbiam podróże. Po każdej z nich czuję się zainspirowana i pełna energii na kolejne miesiące! Odkrywam Polskę i Świat. Wracając z jednej wyprawy już planuję następne – niebawem znów odwiedzę Londyn, a później Grecję!
Tyle o mnie. A teraz o Was. Zostawcie po sobie ślad i napiszcie w komentarzu – kim jesteście, czym się zajmujecie, jakie są Wasze marzenia? Poznajmy się!

2 Komentarze

 • Marta

  Również jestem kosmetologiem u którego “Pasja rodzi profesjonalizm”.
  Po przeczytaniu powiem szczerze, że mamy naprawdę bardzo wiele wspólnego zarówno w podejsciu do zawodu jaki i do życia. 🙂
  Ja póki co jestem na drodze do minimalizmu ale staram się budowc go na solidnych podstawach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *