Dziękuję za to, że ze mną jesteś

kosmetologia
29
30 cze 2017
30 cze 2017

Nietypowo dzisiaj będzie.

Kiedy dwa lata temu zdecydowałam się na otworzenie swojego gabinetu, z wizją stworzenia miejsca, w którym to nie procedury zabiegowe będą najważniejszym elementem, a poprawianie jakości i komfortu życia pacjentów. Gdzie obok kosmetologii, którą uwielbiam nade wszystko, będę mogła rozwijać dziedziny takie jak trychologia czy psychologia – bałam się. Nie wiedziałam co mnie czeka. Czy mając dwadzieścia cztery lata, będę w stanie zaoferować tak kompleksowe usługi jakich pragnęłam? Czy marzenia, które nakreśliłam dużo wcześniej, mogą stać się rzeczywistością? Dwa lata później okazało się, że tak. Dzisiaj Studio Kosmetologii obchodzi drugie urodziny. Dwa lata i powstało nowe miejsce, większe gabinety, bardziej złożona oferta zabiegowa, rozszerzania diagnostyki, współprace z kolejnymi autorytetami w świecie Kosmetologii.

Ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsza jest społeczność, którą budujemy. Wy, drodzy pacjenci, którzy wspieraliście mnie w dążeniu do celów, którzy byliście lojalni wobec mnie. Gdyby nie Wy, nie mogłabym tworzyć i rozwijać Studia Kosmetologii. Dziękuję Wam za:

1.Wyrozumiałość – pomimo mojej ogromnej pasji i wiedzy, którą staram się regularnie pogłębiać i uzupełniać, nadal rozszerzam swoje doświadczenia. Jestem wdzięczna Wam za wyrozumiałość, za czas na odnajdywanie nowych informacji, to dla mnie niezwykle istotne.

2. Lojalność – za to, że jesteście mi wierni. Że Studio Kosmetologii stało się miejscem, do którego z przyjemnością wracacie. Chcę, aby każda wizyta w gabinecie była dla Was nie tylko rozwiązaniem problemu medycznego, ale również chwilą, przeznaczoną na odpoczynek, inspiracje.

3. Zaangażowanie we wspólne terapie. Leczenie problemów kosmetologiczno-trychologicznych wymaga obopólnej współpracy, do tego niezbędna jest praca w gabinecie, za którą ja odpowiadam, ale również pielęgnacja domowa i troska o tryb życia – zależna od Was. To dzięki naszemu wspólnemu zaangażowaniu osiągamy sukcesy w terapii.

4. Za motywację i wsparcie. Dziękuję za każde dobre słowo, gest, wiadomość i podziękowanie. W chwilach, w których brakowało mi czasu dla siebie, to właśnie Wasza obecność dodawała mi największej energii. Czy można oczekiwać czegoś więcej?

5. Za wspólny czas i za dzielenie ważnego elementu mojego życia, jakim stało się Studio Kosmetologii.

Dziękuję za to, że ze mną jesteście.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *