gabinet

Mój gabinet

Na codzień prowadzę gabinet kosmetologiczny, w którym przeprowadzam indywidualnie dobrane zabiegi. Specjalizuję się w terapiach skór problematycznych (trądzik pospolity, dojrzały, różowaty, przebarwienia) oraz healthy aging - profilaktyce starzenia.

proces

Jak przebiega terapia?

Konsultacja kosmetologiczna i badanie skóry Observ520

W trakcie trwania konsultacji przeprowadzam wywiad, analizuję wyniki badań laboratoryjnych (terapia przyczynowa) oraz wykonuję analizę skóry z pomocą urządzenia Observ520x. Zebrane informacje wskazują nam obszary wymagające wsparcia i dalszy kierunek terapii.

Kompleksowa terapia kosmetologiczna

Każda terapia zostaje przeze mnie dokładnie zaplanowana. Po zakończonej konsultacji otrzymujesz raport z badania skóry oraz beauty plan - plan terapii kosmetologicznej. Plan uwzględnia pielęgnację domową, zabiegi kosmetologiczne, suplementację oraz zalecenia dotyczące trybu życia.

Autorskie procedury zabiegowe

Zabiegi dobieram w taki sposób, aby procedury były maksymalnie skuteczne, a efekty pojawiły się relatywnie szybko. Moje autorskie terapie łączone są wynikiem wielu lat nauki i doświadczenia.

zabiegi

LISTA ZABIEGÓW

pierwsza wizyta

Chcesz umówić się na pierwszą wizytę?

Przygotuj się i napisz do mnie.

Przed pierwszą wizytą należy wykonać badania laboratoryjne:

Cena pierwszej wizyty: 500 zł.

wizyta Umów wizytę

Mam wyniki badań, chcę zarezerwować termin

Serdecznie polecam gabinet. Jestem wieloletnia klientką Pani Agaty, która jest bardzo profesjonalna i zaangażowana. Łączy ogromną wiedzę z życzliwością. Podchodzi holistycznie do każdego problemu. Zaproponowana przez nia terapia jest przemyślana i skoncentrowana na długofalowych efektach.

Urszula Miller

Jako wieloletnia klientka serdecznie polecam korzystanie z profesjonalnej wiedzy p. Agaty Zejfer. Holistyczne podejście do naturalnego procesu starzenia i autorskie terapie dostosowane do aktualnej kondycji skóry skutkują wspaniałymi efektami. Dziękuję za dotychczasową opiekę!

Karolina Garnicka

Nie ma lepszego i bardziej profesjonalnego gabinetu kosmetologicznego w Koszalinie niż ten. Z czystym sumieniem gorąco polecam.

Agnieszka Wiśniewska