Z kodem MAJ10 taniej o 10% na wszystkie szkolenia, webinaria, kursy i książki. Nie przegap!
gabinet Praca z pacjentem

mój gabinet

Na codzień prowadzę gabinet kosmetologiczny w Koszalinie, w którym przeprowadzam konsultacje dotyczące skóry twarzy i głowy, tworzę plany terapeutyczne oraz wykonuje indywidualnie dobrane zabiegi. Specjalizuję się w terapiach skór problematycznych (trądzik pospolity, dojrzały, różowaty, przebarwienia), terapii healthy aging - profilaktyce starzenia oraz problemach wypadania włosów.

zaufanie praca z pacjentem

opinie moich pacjentów

Teresa Smolińska
Teresa Smolińska
2023-01-06
Poszukując, salon kosmetyczny kierowałam się: wysokimi kompetencjami, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Wszystko to udało mi się znaleźć w salonie Kosmetologii Interdyscyplinarnej, gdzie dostałam fachową pomoc. Od tego czasu jestem stałą klientką i cieszę się, że znalazłam miejsce spełniające moje oczekiwania
Beata Stelmach
Beata Stelmach
2023-01-03
Poszukując, salon kosmetyczny kierowałam się: wysokimi kompetencjami, profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Wszystko to udało mi się znaleźć w salonie Kosmetologii Interdyscyplinarnej, gdzie dostałam fachową pomoc. Od tego czasu jestem stałą klientką i cieszę się, że znalazłam miejsce spełniające moje oczekiwania.
Inez Kochańska
Inez Kochańska
2022-12-27
Polecam serdecznie salon Kosmetologii Interdyscyplinarnej Agaty Zejfer z Koszalina za dbałość o każdy szczegół i pełne troski podejścia do klienta.
Dominika Popowska
Dominika Popowska
2022-12-25
Serdecznie polecam udział w szkoleniach u Pani Agaty. Nowatorskie podejście, praktyka ii masa wiedzy przekazana w przystępny sposób.
Małgorzata Sułkowska
Małgorzata Sułkowska
2022-12-18
Autorskie terapie, które znajdziemy w ofercie salonu Kosmetologii Interdyscyplinarnej, są naprawdę świetne i mówię to z pełnym przeświadczeniem! Jestem już po kilku zabiegach i z czystym sumieniem mogę je polecić. Innowacyjne podejście i nowoczesne spojrzenie na współczesne problemy skórne. Jestem stałą klientką od lat i polecam!
Daria Maj
Daria Maj
2022-12-08
Oby więcej tak oddanych specjalistów jak w Pani Agata.
Agnieszka Sawicka
Agnieszka Sawicka
2022-11-13
Nic dodać, nic ująć - pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
kozak janik
kozak janik
2022-11-07
Szeroka oferta usług i pełen profesjonalizm to jak dla mnie synonimy określające gabinet Pani Agaty.
Kamil Misztal
Kamil Misztal
2022-11-01
Pani Agata to profesjonalistka, ktora szczerze chce pomoc ludziom. Swiadczy o tym niska cena za usluge.
Daniel Bartnik
Daniel Bartnik
2022-10-23
Jak na tak male pieniadze, efekty pracy Pani Agaty sa wrecz niesamowite. Z calego serca moge polecic.
proces leczenia praca z pacjentem

jak pracuję?

Pracuje w nurcie kosmetologii holistycznej, która zakłada kompleksowe podejście do problemów skórnych. Zanim przejdę do zabiegów, przeprowadzam dokładną konsultację oraz wykonuję diagnostykę wizualną skóry. Zależy mi na tym, aby w pierwszej kolejności odnaleźć i wyeliminować (jeśli to możliwe), przyczyny problemów skórnych - trądziku, przebarwień, rumienia, a także czynniki przyspieszające starzenie skóry (niedobory mikroelementów, witamin, zaburzenia hormonalne).

wizyta praca z pacjentem

Pierwsza wizyta

Pierwszym krokiem do wspólnej pracy nad Twoją skórą jest konsultacja. W trakcie trwania konsultacji przeprowadzam wywiad, analizuję wyniki badań laboratoryjnych (terapia przyczynowa) oraz wykonuję analizę wizualną skóry twarzy z pomocą urządzenia Observ520x lub badanie skóry głowy i włosów trichokamerą. Zebrane informacje wskazują nam obszary wymagające wsparcia i dalszy kierunek terapii.

Po konsultacji kosmetologicznej pacjent otrzymuje obszerny, wielostronicowy beauty plan – raport z informacjami na temat kondycji skóry oraz plan terapii obejmujący kosmetyki do pielęgnacji domowej, suplementy diety, dodatkowe badania i zabiegi kosmetologiczne.

wizyta praca z pacjentem

Wyniki badań

Badania laboratoryjne powinny zostać wykonane jeszcze przed pierwsza wizytą. Skraca to czas dotarcia do przyczyn problemów i zwiększa efektywność terapii.

 • morfologia,
 • żelazo,
 • ferrytyna,
 • profil tarczycowy (TSH, FT3, FT4, Anty-TPO, Anty-TG),
 • prolaktyna,
 • lipidogram,
 • homocysteina,
 • witamina B12,
 • kwas foliowy,
 • witamina D3.
 • testosteron wolny,
 • progesteron,
 • estradiol,
 • LH,
 • FSH,
 • DHEAS.

chcę umówić wizytę

Koszt pierwszej wizyty wraz z badaniem skóry oraz indywidualnym, wielostronicowym planem terapii kosmetologicznej (beauty plan) to 500 zł.

autorskie praca z pacjentem

zabiegi

Zabiegi, które przeprowadzam dobierane są indywidualnie, na podstawie kondycji oraz potrzeb skóry. Doświadczenie pozwala mi na łączenie kilku procedur w jednym zabiegu, dzięki czemu staje się on maksymalnie skuteczny. W terapiach łączonych korzystam z zabiegów:

Peelingi chemiczne to jedne z najważniejszych narzędzi zabiegowych w pracy kosmetologa. różnorodność peelingów sprawia, że z powodzeniem mogą być wykorzystywane w pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Wybór rodzaju peelingu zależy od źródła problemu skórnego. Zabiegi redukujące blizny i wpływające na zagęszczenie skóry muszą docierać aż do skóry właściwej, z kolei zabiegi rozjaśniające działają w obrębie żywych warstw naskórka.

Maksymalnie skuteczne, relatywnie szybkie oraz długotrwałe efekty uzyskiwane są w terapiach łączonych opierających się na naprzemiennych odżywianiu skóry (mezoterapia) z kontrolowanym podrażnieniem peelingami chemicznymi.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej (microneedling) wykonywany jest za pomocą urządzenia – pena, zakończonego igłami. Nakłuwanie skóry ma doprowadzić do uwolnienia czynników wzrostu, które inicjują procesy odnowy komórkowej. Pod ich wpływem dochodzi do zwiększonej syntezy białek podporowych, GAG oraz wymiany komórek naskórka i ujednolicenia jego koloru i powierzchni. Microneeding jest wykorzystywany w terapii blizn, zmarszczek, utraty jędrności, rozszerzonych ujść gruczołów łojowych oraz (w połączeniu z dodatkowymi substancjami) w terapii przebarwień i rumienia.

Zabieg radiofrekwencji mikroigowej z wykorzystaniem medycznego urządzenia Vivace to nowoczesna metoda ujędrniania i rewitalizacji skóry.

Sterylna głowica nakłuwa skórę mikroigłami, wprowadzając fale radiowe, co powoduje podgrzanie skóry, obkurczając rozciągnięte włókna kolagenu i stymulując produkcję nowego.  Rezultatem są ujędrnienie, wyrównanie tekstury oraz redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów.

Zabieg polega na wprowadzeniu do skóry właściwej substancji aktyw- nych za pomocą iniekcji. Iniekcyjne podanie preparatu omija naskórek i sprawia, że składniki aktywne dostają się bezpośrednio do skóry właściwej. Efekt mezoterapii igłowej zależy od składników aktywnych obecnych w ampułce. W celu spowolnienia starzenia stosuje się ampułki z dodatkiem aminokwasów, witamin, mikroelementów i antyoksydantów. Bazą większości preparatów jest kwas hialuronowy. W przeciwieństwie do zabiegów z użyciem peelingów medycznych, mezoterapia igłowa nie podrażnia (poza iniekcją), a odżywia skórę.

Zabieg z wykorzystaniem stymulatorów, przypomina zabieg mezoterapii igłowej. Podczas zabiegu z pomocą iniekcji zostają podane preparaty, mające na celu stymulację odnowy komórkowej i zagęszczenie macierzymiędzykomórkowej (kolagen, elastyna., kwas hialuronowy). Stymulatory tkankowe poprawiają jędrność skóry, spłycają zmarszczki oraz blizny. Nieusieciowanany kwas hialuronowy daje delikatny efekt wypełnienia, co można zauważyć tuż po zabiegu.

Karboksyterapia polega na śródskórnym podaniu dwutlenku węgla, co wywołuje efekt Bohra. Następuje miejscowe obniżenie pH, w wyniku czego spada powinowactwo tlenu do hemoglobiny. Tlen przedostaje się do komórek. Efektem zabiegu są: poprawa mikrokrążenia, uzupełnienie tlenu – substratu do produkcji ATP i przyspieszenie metabolizmu komórkowego.

kosmetyki najwyższej jakości

W gabinecie korzystam z najwyższej jakości kosmetyków dostępnych na rynku.

mapa gabinetów

polecane gabinety

gabinety
polecane gabinety

Jak dołączyć?

proces
1
KROK 1
Weź udział w minimum dwóch szkoleniach w ciągu roku.
2
KROK 2
Weź udział w jednym wybranym e-kursie.
3
KROK 3
Zdaj test weryfikujący wiedzę z Kosmetologii Interdyscyplinarnej, który przeprowadzany jest raz do roku. Najbliższa edycja: listopad 2024r.
4
KROK 4
Otrzymasz certyfikat potwierdzający, iż Twój gabinet jest miejscem holistycznej pracy z problemami skórnymi.
1
KROK 1
Weź udział w minimum dwóch szkoleniach w ciągu roku.
2
KROK 2
Weź udział w jednym wybranym e-kursie.
3
KROK 3
Zdaj test weryfikujący wiedzę z Kosmetologii Interdyscyplinarnej, który przeprowadzany jest raz do roku. Najbliższa edycja: listopad 2024r.
4
KROK 4
Otrzymasz certyfikat potwierdzający, iż Twój gabinet jest miejscem holistycznej pracy z problemami skórnymi.