Logo Loading
Kosmetolog Agata Zejfer

Nazywam sie Agata Zejfer, jestem magistrem kosmetologii, psychologiem, kobietą dążącą do realizacji swoich marzeń i samourzeczywistnienia. Od dziewięciu lat jestem związana z branżą kosmetologii, od czterech – właścicielką gabinetu, w którym zdobywana przez lata wiedza zamienia się w praktykę. Połączenie kosmetologii i psychologii klinicznej sprawiło, że kompleksowo zajmuję się pracą z ludzkim organizmem, w tym ze skórą.

Swoim doświadczeniem i pasją dzielę się z kosmetologami z całej Polski, przeprowadzam szkolenia, jestem mentorką dla właścicieli gabinetów, tworzę treści – e-booki, artykuły dla największego magazynu branżowego w Polsce – LNE. Wierzę, że każdy z nas poprzez pracę może wyrazić siebie. Ja jestem świadoma tego, że kosmetologia na stałe wpisała się w moją tożsamość. I taką chcę ją pozostawić.

Prywatnie kocham podróże, każdego roku wzbogacam swoją listę odwiedzonych krajów o kolejne pozycje. Cenię piękne wnętrza, dobrą książkę, muzykę i sztukę. Podobnie jak Opray, uważam, że najważniejszą rzeczą, którą można dać drugiemu człowiekowi są słowa „Jestem i słyszę co do mnie mówisz”.

Kosmetolog Agata Zejfer
error: Treść jest chroniona prawem autorskim!