planer Przewodnik po świecie kosmetologii interdyscyplinarnej

PLANER ROZWOJU KOSMETOLOGA

Zastanawiasz się, jak zadbać o swoje zaplecze merytoryczne w czasach, gdy kosmetologia się tak bardzo dynamicznie rozwija? Tym wyzwaniu pomoże Ci Planer Rozwoju Kosmetologa – innowacyjne narzędzie stworzone na bazie moich potrzeb rozwojowych oraz doświadczeń praktycznych, które pozwoli Ci uporządkować wiedzę, wytyczyć ścieżkę nauki oraz zweryfikować wiarygodność dostępnych źródeł. To pierwsza tego typu publikacja przeprowadzająca prawdziwą rewolucję na rynku kosmetologicznym. Chcesz się stać częścią zachodzących zmian?

Planer kosmetologa

PLANER ROZWOJU – CEL

Opracowany przeze mnie Planer Rozwoju Kosmetologa pozwoli Ci wytyczyć własną ścieżkę rozwoju jako kosmetolożka, skupiając się w pierwszej części na Twoich potrzebach, motywacji oraz dobrostanie, a w drugiej podejmując się systematyzacji wiedzy w najważniejszych obszarach z zakresu kosmetologii. Każdego dnia będzie Cię wspierał w dążeniu do sukcesu zawodowego – a z uwagi na minimalistyczne wykonanie możesz go zawsze mieć przy sobie. Sprawdź, jak wygląda w środku!

PLANER ROZWOJU – DLA KOGO?

Planer został przygotowany z myślą o każdej kosmetolożce, która chce się skupiać nie tylko na leczeniu objawów problemów skórnych, ale również na poszukiwaniu ich przyczyn. Sprawdzi się w przypadku osób dopiero wkraczających w zawód kosmetologa, którzy zastanawiają się, w którą stronę się skierować, w jaki sposób się uczyć, gdzie szukać inspiracji. Docenią go również doświadczeni specjaliści, którzy dotychczas odczuwali brak tego typu narzędzia na rynku, a wraz z biegnącymi latami mnożyli liczbę notatek znajdujących się w przestrzeni domowej lub w gabinecie.

Wahasz się, czy zainwestować w swój rozwój?

Nie zastanawiaj się dłużej – pobierz bezpłatny fragment publikacji i sprawdź, jak wiele może Ci dać pogłębianie wiedzy według wskazówek z Planera. W mgnieniu oka zdecydujesz się na całość!

  PIERWSZA TEGO TYPU PUBLIKACJA NA RYNKU

  Innowacja stworzona na podstawie potrzeb zauważonych przez wieloletniego praktyka

  KOMPLEKSOWY ZESTAW

  Obejmujący planer, etui na planer oraz notes na własne przemyślenia

  ROZMIAR IDEALNY DO TOREBKI

  Zawsze przy Tobie – w domu, w gabinecie, na wyjazdowym szkoleniu czy wakacjach

  181 STRON

  Zapewniających inspirację oraz przestrzeń na notatki własne

  11 OBSZARÓW TEMATYCZNYCH

  Wybranych z uwagi na znaczenie w codziennej pracy kosmetologa

  1 NARZĘDZIE

  Stworzone z myślą o świadomych specjalistach, którzy chcieliby dołączyć do grona kosmetologów interdyscyplinarnych pracujących holistycznie z pacjentem

  planer

  BEAUTY PLAN, KALENDARZ, TERMINARZ WIZYT I INNE

  Wsparcie dla Twojego gabinetu

  Planer Rozwoju to jednak nie wszystko! W mojej ofercie znajdziesz również zróżnicowane produkty, które wesprą Cię w zarządzaniu gabinetem kosmetologicznym i codziennej organizacji pracy – kalendarze, beauty plany, karty pacjentów, karty konsultacji, arkusze z listą badań czy zaleceń. Skorzystaj z gotowców i ciesz się widocznymi efektami – także wizualnymi!