Rozwój to podstawa sukcesu. Zapraszam na szkolenia dla kosmetologów!

kosmetologia
11
24 wrz 2018
24 wrz 2018

Pielęgnacja ciała, zdrowie, życiowa równowaga – trzy najważniejsze rzeczy, które kryją się za słowem Kosmetologia Interdyscyplinarna. Dziedziną, która dysponuje narzędziami mającymi wpływ nie tylko na wygląd, samopoczucie ale i na poczucie własnej wartości. To pod pojęciem pielęgnacji ciała i zdrowia kryją się rytuały, które porządkują nasze wartości i nadają rytm codzienności.

Rozwój. Wiedza. Kompetencje.  Zgodzisz się, że to one są podstawą sukcesu? Jeśli chcesz odnieść zawodowy sukces, musisz być gotowa na nieustanne zdobywanie nowych umiejętności. Zdradzę Tobie mój sekret, gdyby nie moje nastawienie na rozwój, gdyby nie setki godzin, które spędziłam na poszukiwaniu wiedzy i wdrażaniu jej w praktykę – nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem. Uwierz mi, nic nie buduje pewności bardziej, niż świadomość własnych kompetencji. 

A teraz połącz te dwie rzeczy i wyobraź sobie pracę swoich marzeń. Pomyśl, jak każdego dnia realizujesz się w zawodzie, który wpływa na życie innych osób i zmienia je. Jak tworząc nowe rytuały, porządkujesz życie drugiej osoby. Nadajesz rytm jej dniom, pomagasz układać cele – niby banalnie, bo zaczynając jedynie od zmian w pielęgnacji, ale przecież razem analizujecie tryb życia, sprawdzacie stan zdrowia, określacie cele. Jesteście zmotywowani, nie odkładacie zdrowia na później. Ja nazywam to magią – zaczynając od jednej małej rzeczy dochodzisz do momentu, w którym dzieją się rzeczy naprawdę wielkie.

Dzisiaj zapraszam Ciebie do wyruszenia we wspólną, edukacyjną podróż, dzięki której nabierzesz nowego spojrzenia na kosmetologię i poprawisz efektywność swojej pracy.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 12.11.2018. Pozostałe terminy sprawdzisz tutaj

W jaką wiedzę inwestujesz biorąc udział w moich szkoleniach?

  • Nauczysz się nowatorskiego podejścia opartego o zrozumienie skóry. Zaczniesz rozumieć, jak pracuje skóra, skąd wynikają jej problemy i które z najpopularniejszych składników przyswaja największy organ naszego ciała.  Wiedza ta zostanie z Tobą na zawsze, dzięki czemu będziesz w stanie pracować nie tylko z problemami skórnymi, o których porozmawiamy na szkoleniu, ale również z innymi zaburzeniami, które na bieżąco będą pojawiały się w Twojej praktyce.
  • Zdobędziesz praktyczne wskazówki, które sprawią, że będziesz dysponowała konkretnymi rozwiązaniami w pracy ze swoim podopiecznym. W końcu będziesz wiedziała, jakich zaleceń udzielać, co naprawdę działa, a co jest tylko modnym, ale niekoniecznie skutecznym rozwiązaniem kosmetycznym.
  • Nauczysz się tworzenia długotrwałych planów pielęgnacyjnych, które uwzględniają: pielęgnację kosmetyczną, zabiegi kosmetologiczne, dietę i celowaną suplementację.
  • Poznasz badania diagnostyczne, które pozwolą Tobie i Twoim klientom na poznanie przyczyn problemów ze zdrowiem, skórą i włosami. Wszystko to sprawi, że będziesz efektownie wykonywała swoją pracę, z obopólną satysfakcją – swoją i swojego podopiecznego.

Dlaczego warto wziąć udział w moich szkoleniach?

  • Kosmetologia to moja pasja. Spędziłam tysiące godzin na edukacji, począwszy od studiów po szkolenia z zakresu kosmetyki, dietetyki, medycyny funkcjonalnej czy analityki medycznej. Każdego miesiąca podnoszę swoje kompetencje studiując. Tę wiedzę chcę przekazywać dalej, bo budowanie świadomej społeczności to moja życiowa misja.
  • Jestem praktykiem. W moim gabinecie każdego miesiąca pojawia się blisko setka pacjentów, z którymi pracuję nad osiągnięciem długotrwałej poprawy stanu skóry. Stany zapalne, trądzik, przebarwienia, atopie to  najczęstsze problemy, z którymi mam do czynienia. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie stworzyłam autorskie techniki zabiegowe, przynoszące wymierne efekty, które cieszą zarówno mnie jak i moich podopiecznych.
  • Stawiam na trwałość efektów, nie doraźne działanie. Pracuję w sposób kompleksowy, zmieniając pielęgnację domową klienta, wprowadzając niezbędną suplementację i tworząc beauty plan. Wiem, że nie ma drogi na skróty, a wykonanie pojedynczego zabiegu lub zmiana kremu nie przyniesie długotrwałej poprawy skóry.
  • Umiem motywować. Psychoedukacja i element wsparcia klientów jest dla mnie równie istotny co same zabiegi. Studiując psychologię nauczyłam się technik, które przekazuję dalej klientom, tak aby nie tylko rozpoczynali oni terapię, ale i kończyli ją, podnosząc przy tym zadowolenie nie tylko ze swojego wyglądu ale i życia, które prowadzą. Wierzę, że chcieć oznacza móc!

Kliknij TUTAJ i ZAPISZ SIĘ na szkolenie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *