WARSZTATY KOSMETOLOGIA HOLISTYCZNA W PRAKTYCE

Zapraszam Cię na kolejne warsztaty na Warmii. Bez dzielącego nas ekranu, w pięknym i kojącym otoczeniu. Nasze jesienne spotkanie będzie poświęcone praktycznym aspektom kosmetologii holistycznej.

CZYM SĄ WARSZTATY?

To połączenie wiedzy teoretycznej, niezbędnej w codziennej pracy kosmetologa, z praktyką.

W trakcie naszego spotkania uporządkujemy wiedzę, którą już masz, pogłębimy ją o nowe zagadnienia. Kosmetologia to nie tylko zabiegi i produkty do pielęgnacji. To też relacja z klientem, której jakość ma istotny wpływ nie tylko na zaufanie do Ciebie, jako usługodawcy, ale też przekłada się w dużym stopniu na końcowe efekty terapii. Porozmawiamy więc o pięciu filarach holistycznego podejścia do pacjentów z problemami skórnymi i o tym czym jest w istocie profesjonalna obsługa klienta, jak ją budować i o nią dbać. Nie zabraknie też wiedzy związanej z zabiegami kosmetologicznymi, produktami do pielęgnacji, suplementów diety. Poznasz też nowe urządzenie do analizy skóry i nauczysz się pracować w oparciu o jego możliwości.

Warsztaty to też spotkanie ze mną, w kameralnym gronie, na żywo, w pięknym, sprzyjającym nauce i wypoczynkowi miejscu. Trzy wspólne dni, spędzone na nauce, rozmowach, spotkaniach.

Czy te warsztaty są dla Ciebie?

Tak, jeśli jesteś:

Gdzie zamieszkasz?

LEARN&REST to nietuzinkowe miejsce na mapie Polski, ukryte przed cywilizacją, na Warmii. Miejsce przyjazne naturze, sprzyjające wypoczynkowi, ale i nauce. Tutaj czas się zatrzymuje, zieleń jest jak ocean, a niebo każdego dnia i każdej nocy zadziwia nowymi, niezwykłymi spektaklami. Sami właściciele Learn&Rest – Katarzyna Bołądź i Marek Hajduczenia – piszą o nim: „SPA w kurniku, Ruska Bania, śniadania w sadzie, joga na tarasie i pola lawendowe dostarczają wystarczająco dużo wrażeń. Brak sygnału komórkowego zdecydowanie pomaga zanurzyć się w nowej rzeczywistości”. Brzmi jak realna szansa na oderwanie się od codzienności!

Więcej na temat miejsca szkolenia dowiesz się tutaj: http://wipsowo44.pl/
Do dyspozycji masz dwuosobowy, funkcjonalnie urządzony pokój. Będziesz dzielić go z kimś, kto podobnie jak Ty, chce wiedzieć więcej.

Co dla ciała?

W cenie warsztatów masz zagwarantowane śniadania i obiadokolacje – do wyboru wegańskie, wegetariańskie i tradycyjne, pyszne, lekkie i zdrowe, przygotowywane z lokalnych produktów. Na terenie Learn&Rest znajdziesz miejsca sprzyjające wyciszeniu, leżakowaniu, złapaniu oddechu.

Szczegółowy program warsztatów:


Dzień pierwszy – niedziela:

17:00 – 5 filarów holistycznego podejścia do pacjenta z problemem skórnym.

Dzień drugi – poniedziałek:

9:00 – 11:00 – Profesjonalna analiza skóry. Warsztaty z urządzeniem Observ 520X.
11:00 – 13:00 – Pielęgnacja domowa. Co, jak i dlaczego ze sobą łączyć? – prelekcja Pauliny Mielgałow (dyrektora merytorycznego firm Dermomedica i Dermaquest)
13:00 – 14:00 Przerwa na lunch.
14:00 – 16:30 – Zabiegi kosmetologiczne krok po kroku. Profesjonalna pielęgnacja gabinetowa dla skóry z trądzikiem pospolitym, dojrzałym, różowatym i przebarwieniami.
16:30 – 18:00 – Suplementy diety w świetle badań naukowych. Popularne i nowe składniki aktywne o udowodnionym działaniu.

Dzień trzeci – wtorek:

9:00 – 13:00 – Profesjonalna obsługa klienta – warsztaty z Markiem Hajduczenia.


Kim jest Agata Zejfer?

* kosmetolog po UM w Poznaniu
* psycholog po SWPS
* autorka pierwszego na świecie innowacyjnego narzędzia rozwojowego „Planer rozwoju kosmetologa”
* praktyk od wielu lat związany z branżą beauty
* od 2016 roku współtwórczyni magazynu LNE
* szkoleniowiec
* autorka kursów i szkoleń łączących wiedzę i praktykę
* prelegentka prestiżowych konferencji branży beauty
* stały współpracownik wielu portali, piszący branżowe artykuły i komentarze
* jedna z 50. Kobiet uznana przez magazyn „Business Woman & Life” za osobistość biznesu
* współpracownik PZWL, najstarszego wydawnictwa medycznego
* prekursorka holistycznej pracy z pacjentem w nurcie Kosmetologii Interdyscyplinarnej
* szkoleniowiec zespołu kosmetologów współpracujących z portalem topestetic.pl
*pasjonatka, w ciągłym rozwoju osobistym i zawodowym, ceniąca kreatywne wyzwania i minimalistyczne podejście do życia, kochająca książki i spacery nad morzem

Opinie profesjonalistów o moich szkoleniach:

Szkoda, że takich konkretnych, przydatnych książek nie było za czasów moich studiów. Wszystko zrozumiale napisane, przedstawione problemy też w praktyce a nie tylko w teorii, bardzo dużo cennych informacji oraz wskazówek. Agatę Zejfer uważam za mentora kosmetologii interdyscyplinarnej w Polsce i naprawdę warto zainwestować w każdy jej produkt, szkolenia, webinary, e-booki oraz obowiązkowo w książkę. Na pewno nie będziesz zawiedziona!

Blanka

Konkretna pozycja bez lania wody. Chociaż nie pracuję jako kosmetolog to uważam, że to pozycja obowiązkowa dla zawodów, które pracują z człowiekiem. Polecam tą pozycję oprócz kosmetologom, studentom kosmetologii również tech. farmaceutycznym, farmaceutom 🙂 Czekam na kolejne pozycje !

Agnieszka

Wspaniała pozycja dla sympatyków kosmetologii ale i dla studentki/ta kosmetologii. Napisana przystępnym językiem, lekko się czyta. Bardzo polecam!

Martyna

Świetna książka, pełna wiedzy i pasji😊 Bardzo przydatna w mojej pracy a zwłaszcza teraz gdy jest to dopiero mój początek😊 Polecam każdemu kto tylko interesuje się kosmetologią w każdej dziedzinie nawet dla samej siebie😊 Czekam na kolejna Twoja książkę😘

Sylwia

Diagnostyka i suplementacja w gabinecie Kosmetologa” to moje pierwsze szkolenie u Pani Agaty, ale myślę że nie ostatnie. Otrzymałam dużo wiedzy, którą można ciekawie wykorzystać. Czuję, iż zdobyte kompetencje wzmocnią moją pozycje Kosmetologa, eksperta w gabinecie. Cieszę się, że się zdecydowałam.

Marta Łozonowska

Jeżeli szukasz kosmetologa-szkoleniowca, dzięki któremu poszerzysz swoją wiedzę Agata będzie bardzo dobrym wyborem. Szkolenia obfitują w masę przydatnej wiedzy ze świata Beauty, ale również w informacje z dziedzin nauki, z którymi kosmetologia niezaprzeczalnie się łączy. Szkolenia prowadzone przez Agatę są świetną pomocą w dążeniu do perfekcji zawodowej!

Joanna Semrau

Agata, to osoba, która z pewnością zapisze się w historii Polskiej kosmetologii. Zmienia ona spojrzenie na Nasz zawód. Udowadnia, że kosmetologia to nie tylko schematyczne nakładanie masek, kwasów itd. Kosmetologia to coś znacznie więcej. Mój zawodowy autorytet! Dzięki niej rozwijam się, pracuję efektywnie i cieszę się, bo potrafię pomóc coraz większej ilości osób. Mam dużo większą satysfakcję ze swojej pracy i jeszcze więcej motywacji żeby zdobywać wiedzę.

Roksana Zielnik

E-kurs pasjonujący! Pełen holistycznego spojrzenia na kosmetologię. Jestem raczej wymagająca, więc spodziewałam się natłoku wiedzy pisanej medycznym językiem. Jednakże miło się zaskoczyłam, ponieważ czytało się przyjemnie i zrozumiale! Dziękuję.

Aleksandra Markiel

Uczestniczyłam w szkoleniu „Diagnostyka laboratoryjna i suplementacja w gabinecie kosmetologicznym”. Agata podczas szkolenia przekazuje porządną dawkę wiedzy (z ogromną pasją), informacje poparte nie tylko badaniami, ale i ogromnym doświadczeniem. Szkolenie przeprowadzono bardzo profesjonalnie, materiały szkoleniowe są przygotowane w sposób perfekcyjny, a „wisienką na torcie” była niewątpliwie bardzo przyjazna atmosfera. Wiedza wyniesiona ze szkolenia z pewnością pozwala na szersze przyjrzenie się problemom skórnym, znalezienie przyczyny i skomponowanie nie tylko bardziej spersonalizowanych i przemyślanych zabiegów, ale i włączenie odpowiedniej suplementacji, wpływając tym samym na większą efektywność terapii.

Kosmetolog Olga Peczuska