WARSZTATY KOSMETOLOGIA HOLISTYCZNA W PRAKTYCE

Zapraszam Cię na kolejne warsztaty na Warmii. Bez dzielącego nas ekranu, w pięknym i kojącym otoczeniu. Nasze jesienne spotkanie będzie poświęcone praktycznym aspektom kosmetologii holistycznej.

CZYM SĄ WARSZTATY?

To połączenie wiedzy teoretycznej, niezbędnej w codziennej pracy kosmetologa, z praktyką.

W trakcie naszego spotkania uporządkujemy wiedzę, którą już masz, pogłębimy ją o nowe zagadnienia. Kosmetologia to nie tylko zabiegi i produkty do pielęgnacji. To też relacja z klientem, której jakość ma istotny wpływ nie tylko na zaufanie do Ciebie, jako usługodawcy, ale też przekłada się w dużym stopniu na końcowe efekty terapii. Porozmawiamy więc o pięciu filarach holistycznego podejścia do pacjentów z problemami skórnymi i o tym czym jest w istocie profesjonalna obsługa klienta, jak ją budować i o nią dbać. Nie zabraknie też wiedzy związanej z zabiegami kosmetologicznymi, produktami do pielęgnacji, suplementów diety. Poznasz też nowe urządzenie do analizy skóry i nauczysz się pracować w oparciu o jego możliwości.

Warsztaty to też spotkanie ze mną, w kameralnym gronie, na żywo, w pięknym, sprzyjającym nauce i wypoczynkowi miejscu. Trzy wspólne dni, spędzone na nauce, rozmowach, spotkaniach.

Czy te warsztaty są dla Ciebie?

Tak, jeśli jesteś:

Gdzie zamieszkasz?

LEARN&REST to nietuzinkowe miejsce na mapie Polski, ukryte przed cywilizacją, na Warmii. Miejsce przyjazne naturze, sprzyjające wypoczynkowi, ale i nauce. Tutaj czas się zatrzymuje, zieleń jest jak ocean, a niebo każdego dnia i każdej nocy zadziwia nowymi, niezwykłymi spektaklami. Sami właściciele Learn&Rest – Katarzyna Bołądź i Marek Hajduczenia – piszą o nim: „SPA w kurniku, Ruska Bania, śniadania w sadzie, joga na tarasie i pola lawendowe dostarczają wystarczająco dużo wrażeń. Brak sygnału komórkowego zdecydowanie pomaga zanurzyć się w nowej rzeczywistości”. Brzmi jak realna szansa na oderwanie się od codzienności!

Więcej na temat miejsca szkolenia dowiesz się tutaj: http://wipsowo44.pl/
Do dyspozycji masz dwuosobowy, funkcjonalnie urządzony pokój. Będziesz dzielić go z kimś, kto podobnie jak Ty, chce wiedzieć więcej.

Co dla ciała?

W cenie warsztatów masz zagwarantowane śniadania i obiadokolacje – do wyboru wegańskie, wegetariańskie i tradycyjne, pyszne, lekkie i zdrowe, przygotowywane z lokalnych produktów. Na terenie Learn&Rest znajdziesz miejsca sprzyjające wyciszeniu, leżakowaniu, złapaniu oddechu.

Szczegółowy program warsztatów:


Dzień pierwszy – niedziela:

17:00 – 5 filarów holistycznego podejścia do pacjenta z problemem skórnym.

Dzień drugi – poniedziałek:

9:00 – 11:00 – Profesjonalna analiza skóry. Warsztaty z urządzeniem Observ 520X.
11:00 – 13:00 – Pielęgnacja domowa. Co, jak i dlaczego ze sobą łączyć? – prelekcja Pauliny Mielgałow (dyrektora merytorycznego firm Dermomedica i Dermaquest)
13:00 – 14:00 Przerwa na lunch.
14:00 – 16:30 – Zabiegi kosmetologiczne krok po kroku. Profesjonalna pielęgnacja gabinetowa dla skóry z trądzikiem pospolitym, dojrzałym, różowatym i przebarwieniami.
16:30 – 18:00 – Suplementy diety w świetle badań naukowych. Popularne i nowe składniki aktywne o udowodnionym działaniu.

Dzień trzeci – wtorek:

9:00 – 13:00 – Profesjonalna obsługa klienta – warsztaty z Markiem Hajduczenia.


Kim jest Agata Zejfer?

* kosmetolog po UM w Poznaniu
* psycholog po SWPS
* autorka pierwszego na świecie innowacyjnego narzędzia rozwojowego „Planer rozwoju kosmetologa”
* praktyk od wielu lat związany z branżą beauty
* od 2016 roku współtwórczyni magazynu LNE
* szkoleniowiec
* autorka kursów i szkoleń łączących wiedzę i praktykę
* prelegentka prestiżowych konferencji branży beauty
* stały współpracownik wielu portali, piszący branżowe artykuły i komentarze
* jedna z 50. Kobiet uznana przez magazyn „Business Woman & Life” za osobistość biznesu
* współpracownik PZWL, najstarszego wydawnictwa medycznego
* prekursorka holistycznej pracy z pacjentem w nurcie Kosmetologii Interdyscyplinarnej
* szkoleniowiec zespołu kosmetologów współpracujących z portalem topestetic.pl
*pasjonatka, w ciągłym rozwoju osobistym i zawodowym, ceniąca kreatywne wyzwania i minimalistyczne podejście do życia, kochająca książki i spacery nad morzem

Opinie profesjonalistów o moich szkoleniach:

Szkolenie przeprowadzone w bardzo klarowny i zrozumiały sposób. Bardzo podobał mi się case study, gdzie w sposób bardziej praktyczny można wyprobować nowo zdobytą wiedzę. Szkolenie bardzo inspirujące i motywujące i już wiem, że na jednym nie poprzestane.

Ewa Przybylska

Agata ma niesamowitą wiedzę i potrafi w zrozumiały sposób ją przekazać! Jestem pod wrażeniem ogromu pracy jaką musiała włożyć, aby znaleźć i przyswoić tyle informacji. Odbyłam szkolenie o analizie wyników badań i suplementacji - jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z kolejnych!

Małgorzata Więckowska

Chciałabym życzyć każdemu kosmetologowi, aby tak jak ja, trafił na szkolenia Agaty Zejfer. Zaczęłam od fizjologii… skończyłam na wszystkich. Wisienką na torcie był jednak mentoring z Agatą. Wiem, że jej czas jest ograniczony, zatem podwójnie dziękuję, że mnie przyjęła. Zmieniło to całkowicie moje życie kosmetologa (plus w parze poszła większa stabilizacja w życiu prywatnym). Wszystko na plus oczywiście! Agata pomogła mi odnaleźć drogę kariery, wsparła w realizacji pomysłów, pokazała jak można rozwiązać wiele kwestii, od czego zacząć, na czym skończyć. Praca stała się jeszcze większą pasją. Agata pomogła odnaleźć mi mój cel, pomogła doszlifować plan, profesjonalizm. Jestem na etapie wdrażania, a efekty widziałam już po 2 spotkaniach.

Marta Potocka

Szkolenie u Agaty to ogromna wiedza i doświadczenie. Dzięki takiemu działaniu możemy działać kompleksowo, bo tylko patrzenie na naszego Pacjenta przyniesie długofalowe efekty. Inwestycja w zdrowie to najlepsza inwestycja. Agata dziękuję Ci bardzo za ten inspirujący czas, za Twoja chęć dzielenia się z innymi.

Agnieszka Trzmiel

Agata ustawiła nam kosmetologom poprzeczkę wysoko, a teraz zachęca i pomaga do niej doskoczyć. Podziwiam ją za perfekcjonizm, uporządkowanie i konsekwentne realizowanie swoich planów. Brałam udział w szkoleniach na żywo i online. Polecam kosmetolożkom, które chcę dotrzeć do istoty problemów skórnych.

Anna Parzychowska-Parol

Szkolenia, webinary, e-booki stanowią rewelacyjne kompendium wiedzy. Poparte są najlepszymi publikacjami naukowymi oraz bogatemu doświadczeniu zawodowemu Agaty. Jestem wdzięczna i szczęśliwa, że są ludzie którzy potrafią i chcą dzielić się wiedzą, dzięki czemu mogę oszczędzić czas na poszukiwanie i zbieranie kontrowersyjnych i niepewnych informacji. Najlepiej wydane pieniądze.

Emilia Jędrzejewska

Diagnostyka i suplementacja w gabinecie Kosmetologa” to moje pierwsze szkolenie u Pani Agaty, ale myślę że nie ostatnie. Otrzymałam dużo wiedzy, którą można ciekawie wykorzystać. Czuję, iż zdobyte kompetencje wzmocnią moją pozycje Kosmetologa, eksperta w gabinecie. Cieszę się, że się zdecydowałam.

Marta Łozonowska

Jeżeli szukasz kosmetologa-szkoleniowca, dzięki któremu poszerzysz swoją wiedzę Agata będzie bardzo dobrym wyborem. Szkolenia obfitują w masę przydatnej wiedzy ze świata Beauty, ale również w informacje z dziedzin nauki, z którymi kosmetologia niezaprzeczalnie się łączy. Szkolenia prowadzone przez Agatę są świetną pomocą w dążeniu do perfekcji zawodowej!

Joanna Semrau

Agata, to osoba, która z pewnością zapisze się w historii Polskiej kosmetologii. Zmienia ona spojrzenie na Nasz zawód. Udowadnia, że kosmetologia to nie tylko schematyczne nakładanie masek, kwasów itd. Kosmetologia to coś znacznie więcej. Mój zawodowy autorytet! Dzięki niej rozwijam się, pracuję efektywnie i cieszę się, bo potrafię pomóc coraz większej ilości osób. Mam dużo większą satysfakcję ze swojej pracy i jeszcze więcej motywacji żeby zdobywać wiedzę.

Roksana Zielnik