WARSZTATY KOSMETOLOGIA HOLISTYCZNA W PRAKTYCE

Zapraszam Cię na kolejne warsztaty na Warmii. Bez dzielącego nas ekranu, w pięknym i kojącym otoczeniu. Nasze jesienne spotkanie będzie poświęcone praktycznym aspektom kosmetologii holistycznej.

CZYM SĄ WARSZTATY?

To połączenie wiedzy teoretycznej, niezbędnej w codziennej pracy kosmetologa, z praktyką.

W trakcie naszego spotkania uporządkujemy wiedzę, którą już masz, pogłębimy ją o nowe zagadnienia. Kosmetologia to nie tylko zabiegi i produkty do pielęgnacji. To też relacja z klientem, której jakość ma istotny wpływ nie tylko na zaufanie do Ciebie, jako usługodawcy, ale też przekłada się w dużym stopniu na końcowe efekty terapii. Porozmawiamy więc o pięciu filarach holistycznego podejścia do pacjentów z problemami skórnymi i o tym czym jest w istocie profesjonalna obsługa klienta, jak ją budować i o nią dbać. Nie zabraknie też wiedzy związanej z zabiegami kosmetologicznymi, produktami do pielęgnacji, suplementów diety. Poznasz też nowe urządzenie do analizy skóry i nauczysz się pracować w oparciu o jego możliwości.

Warsztaty to też spotkanie ze mną, w kameralnym gronie, na żywo, w pięknym, sprzyjającym nauce i wypoczynkowi miejscu. Trzy wspólne dni, spędzone na nauce, rozmowach, spotkaniach.

Czy te warsztaty są dla Ciebie?

Tak, jeśli jesteś:

Gdzie zamieszkasz?

LEARN&REST to nietuzinkowe miejsce na mapie Polski, ukryte przed cywilizacją, na Warmii. Miejsce przyjazne naturze, sprzyjające wypoczynkowi, ale i nauce. Tutaj czas się zatrzymuje, zieleń jest jak ocean, a niebo każdego dnia i każdej nocy zadziwia nowymi, niezwykłymi spektaklami. Sami właściciele Learn&Rest – Katarzyna Bołądź i Marek Hajduczenia – piszą o nim: „SPA w kurniku, Ruska Bania, śniadania w sadzie, joga na tarasie i pola lawendowe dostarczają wystarczająco dużo wrażeń. Brak sygnału komórkowego zdecydowanie pomaga zanurzyć się w nowej rzeczywistości”. Brzmi jak realna szansa na oderwanie się od codzienności!

Więcej na temat miejsca szkolenia dowiesz się tutaj: http://wipsowo44.pl/
Do dyspozycji masz dwuosobowy, funkcjonalnie urządzony pokój. Będziesz dzielić go z kimś, kto podobnie jak Ty, chce wiedzieć więcej.

Co dla ciała?

W cenie warsztatów masz zagwarantowane śniadania i obiadokolacje – do wyboru wegańskie, wegetariańskie i tradycyjne, pyszne, lekkie i zdrowe, przygotowywane z lokalnych produktów. Na terenie Learn&Rest znajdziesz miejsca sprzyjające wyciszeniu, leżakowaniu, złapaniu oddechu.

Szczegółowy program warsztatów:


Dzień pierwszy – niedziela:

17:00 – 5 filarów holistycznego podejścia do pacjenta z problemem skórnym.

Dzień drugi – poniedziałek:

9:00 – 11:00 – Profesjonalna analiza skóry. Warsztaty z urządzeniem Observ 520X.
11:00 – 13:00 – Pielęgnacja domowa. Co, jak i dlaczego ze sobą łączyć? – prelekcja Pauliny Mielgałow (dyrektora merytorycznego firm Dermomedica i Dermaquest)
13:00 – 14:00 Przerwa na lunch.
14:00 – 16:30 – Zabiegi kosmetologiczne krok po kroku. Profesjonalna pielęgnacja gabinetowa dla skóry z trądzikiem pospolitym, dojrzałym, różowatym i przebarwieniami.
16:30 – 18:00 – Suplementy diety w świetle badań naukowych. Popularne i nowe składniki aktywne o udowodnionym działaniu.

Dzień trzeci – wtorek:

9:00 – 13:00 – Profesjonalna obsługa klienta – warsztaty z Markiem Hajduczenia.


Kim jest Agata Zejfer?

* kosmetolog po UM w Poznaniu
* psycholog po SWPS
* autorka pierwszego na świecie innowacyjnego narzędzia rozwojowego „Planer rozwoju kosmetologa”
* praktyk od wielu lat związany z branżą beauty
* od 2016 roku współtwórczyni magazynu LNE
* szkoleniowiec
* autorka kursów i szkoleń łączących wiedzę i praktykę
* prelegentka prestiżowych konferencji branży beauty
* stały współpracownik wielu portali, piszący branżowe artykuły i komentarze
* jedna z 50. Kobiet uznana przez magazyn „Business Woman & Life” za osobistość biznesu
* współpracownik PZWL, najstarszego wydawnictwa medycznego
* prekursorka holistycznej pracy z pacjentem w nurcie Kosmetologii Interdyscyplinarnej
* szkoleniowiec zespołu kosmetologów współpracujących z portalem topestetic.pl
*pasjonatka, w ciągłym rozwoju osobistym i zawodowym, ceniąca kreatywne wyzwania i minimalistyczne podejście do życia, kochająca książki i spacery nad morzem

Opinie profesjonalistów o moich szkoleniach:

Szkolenie, jak zawsze, utrzymało się na najwyższym poziomie. Dostarczyło mi ogromnej dawki wiedzy oraz zaangażowania, tworząc przy tym bardzo miłą atmosferę. W trakcie spotkania zdobyłam wiele informacji na temat pracy z urządzeniem Observ 520, a Pani Agata hojnie podzieliła się ze mną swoim wieloletnim doświadczeniem. Ponadto omówiłyśmy inne istotne kwestie związane z prowadzeniem gabinetu, co dodatkowo zmotywowało mnie i napełniło pozytywną energią. Wracam do pracy z jeszcze większą motywacją i głową pełną nowych pomysłów. Bardzo dziękuję Pani Agato za to niezwykłe doświadczenie.

Sylwia Kiełtyka

Bardzo serdecznie polecam szkolenia prowadzone przez Panią Agatę. Mam na swoim koncie wiele szkoleń w trakcie mojej kariery, ale to szkolenie stacjonarne u Pani Agaty okazało się najlepszą inwestycją czasu i pieniędzy! Zyskałam tu 100% wiedzy, doświadczyłam indywidualnego podejścia, nauczyłam się poruszać w świecie kosmetologii holistycznej, a także doskonalenie praktycznych umiejętności pod czujnym okiem Pani Agaty. Nigdy wcześniej nie byłam tak zachwycona żadnym szkoleniem jak teraz. Serdecznie dziękuję za cenne wskazówki, chęć dzielenia się własnymi doświadczeniami i wiedzą, a także za fantastyczną, naturalną atmosferę podczas szkolenia. Jestem pewna, że to nie będzie nasze ostatnie spotkanie.

Katarzyna Dudek

Opinia dotycząca e-kursu "5 kroków do stworzenia efektywnego beauty planu":

Dzięki temu kursowi poznałam najważniejsze aspekty tworzenia beauty planów, które są nieodłącznym elementem każdej terapii skóry w moim gabinecie. Zawiera wszystkie najistotniejsze aspekty pracy, ukazuje krok po kroku jak ułożyć plan terapii, aby uzyskać efekty, jakie sobie założymy. Ułożenie beauty planu po kursie, jest zdecydowanie bardziej zorganizowane i przejrzyste.

Klaudia Furczyk

Opinia dotycząca e-booka "Pielęgnacja okołozabiegowa w praktyce"

Obecnie na rynku istnieje wiele e-booków z dziedziny kosmetologii, jednak ten e-book, to pierwsza tak merytoryczna i trafiająca w potrzeby kosmetologów praktyków pozycja, która dzięki doświadczeniu dwóch wybitnych kosmetolożek, pracujących na co dzień ze skórą problematyczną, tworzy prawdziwie wartościowe źródło wiedzy dla kosmetologa.

Klaudia Furczyk

Szkolenie przeprowadzone w bardzo klarowny i zrozumiały sposób. Bardzo podobał mi się case study, gdzie w sposób bardziej praktyczny można wyprobować nowo zdobytą wiedzę. Szkolenie bardzo inspirujące i motywujące i już wiem, że na jednym nie poprzestane.

Ewa Przybylska

Agata ma niesamowitą wiedzę i potrafi w zrozumiały sposób ją przekazać! Jestem pod wrażeniem ogromu pracy jaką musiała włożyć, aby znaleźć i przyswoić tyle informacji. Odbyłam szkolenie o analizie wyników badań i suplementacji - jestem bardzo zadowolona i na pewno skorzystam z kolejnych!

Małgorzata Więckowska

Chciałabym życzyć każdemu kosmetologowi, aby tak jak ja, trafił na szkolenia Agaty Zejfer. Zaczęłam od fizjologii… skończyłam na wszystkich. Wisienką na torcie był jednak mentoring z Agatą. Wiem, że jej czas jest ograniczony, zatem podwójnie dziękuję, że mnie przyjęła. Zmieniło to całkowicie moje życie kosmetologa (plus w parze poszła większa stabilizacja w życiu prywatnym). Wszystko na plus oczywiście! Agata pomogła mi odnaleźć drogę kariery, wsparła w realizacji pomysłów, pokazała jak można rozwiązać wiele kwestii, od czego zacząć, na czym skończyć. Praca stała się jeszcze większą pasją. Agata pomogła odnaleźć mi mój cel, pomogła doszlifować plan, profesjonalizm. Jestem na etapie wdrażania, a efekty widziałam już po 2 spotkaniach.

Marta Potocka

Szkolenie u Agaty to ogromna wiedza i doświadczenie. Dzięki takiemu działaniu możemy działać kompleksowo, bo tylko patrzenie na naszego Pacjenta przyniesie długofalowe efekty. Inwestycja w zdrowie to najlepsza inwestycja. Agata dziękuję Ci bardzo za ten inspirujący czas, za Twoja chęć dzielenia się z innymi.

Agnieszka Trzmiel

Agata ustawiła nam kosmetologom poprzeczkę wysoko, a teraz zachęca i pomaga do niej doskoczyć. Podziwiam ją za perfekcjonizm, uporządkowanie i konsekwentne realizowanie swoich planów. Brałam udział w szkoleniach na żywo i online. Polecam kosmetolożkom, które chcę dotrzeć do istoty problemów skórnych.

Anna Parzychowska-Parol